Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin... - Nefis Tarifler

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

6 Mart 2019 Çarşamba

Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin...

 
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kansere yakalanmış olanlara bu karışımı önerin...
Uzmanlar bu karışımın tam bir kanser ilacı olduğunu söylüyor...
Uzmanlar çörek otu ve bal karışımının tam bir kanser ilacı olduğunu belirtiyor...
En son yapılan bilimsel araştırmalara göre süper besin olarak tanımladıkları çörek otu resmen her türlü hastalığa iyi geliyor.
Çörek otu özellikle kansere karşı çok etkili. hemen hemen bütün kanser çeşitlerine iyi geliyor. Cilt, rahim, kemik, karaciğer, pankreas, mide, prostat, meme ve beyin kanserinden korunmak için düzenli şekilde çörek otu ve çörek otu yağı tüketmemiz gerekiyor.Uzmanlar tarafından her seferinde sağlık deposu bu mucize besinin kanser hücrelerinin oluşumunu engellediği ve kötü huylu kanserli hücrelerin gelişimlerini, büyümeleri durdurduğunu veya yavaşlattığını vurguluyor.


Çörek Otu ve Bal Karışımı Her Türlü Hastalığa Şifa Oluyor..
Bilhassa çörek otunu bal ile karıştırdığınızda müthiş bir sağlık kaynağına dönüşüyor. Bal ve Çörek otu karışımı vücuda güç verir, idrar söktürücüdür, kanser hücrelerini öldürür, sür artırıcıdır, iştah açar, mide yanmasını giderir, alerjik hastalıklara iyi gelir, kanı temizler, akciğer ve karaciğer için çok faydalıdır.

Ayrıca çörek otu ve bal karışımı her türlü soğuk algınlığına, gribal hastalıklara, ağrı ve sancılara, üst solunum yolu, bronşit tipi rahatsızlıklara, astım öksürük ve nefes darlığına çok iyi gelir.
Çörek otu Bal Karışımı Nasıl Hazırlanır?
200 gram çörek otu ile 1 kilogram kadar doğal süzme balı bir kaba koyarak karıştırın. Üzerini tülbent ile örtün. 3 gün yani 36 saat boyunca bu şekilde bekletin. Daha sonra elde edilen bu macundan günde 3 defa olmak üzere 1 tatlı kaşığı aç karnına tüketin.Kaynak:http://gonuldostlar.net/
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar