Aç Karna Içtiğinizde 3 Günde 5 Kilo Verdiriyor - Nefis Tarifler

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

6 Mart 2019 Çarşamba

Aç Karna Içtiğinizde 3 Günde 5 Kilo Verdiriyor

 
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Aç Karna Içtiğinizde 3 Günde 5 Kilo Verdiriyor
Aç karna içtiğinizde 3 günde 5 kilo verdiriyor. Çok kolay deneyin görün Şaka değil gerçek: Aç karna içtiğinizde 3 günde 5 kilo verdiriyor ..Kaynamış patates suyu içmek sadece zayıflatmakla kalmaz bunun yanı sıra birçok sağlık problemini ortadan kaldırır.

 Gelin hep beraber bu diyetindetaylarını ve daha nelere iyi geldiğini öğrenelim. Patates suyu mide rahatsızlıklarına, kabızlık problemine, cilt hastalıklarına ve saç dökülmesi gibi sorunlara şifa olmaktadır. Yani patates suyu zayıflamanın yanı sıra size sağlıklı bir beden sağlar. Patates suyu, zengin lif yapısı ve yağsız olması sebebiyle kilo vermede etkili bir araçtır.

Herhangi bir sağlık probleminiz veya allerjiniz yoksa patates suyunu diyetinize ekleyebilir 3 günde 5 kilo verebilirsiniz. Bunun
Kabuklarını soyduğunuz patatesleri katı meyve sıkacağından geçirin. Tamamen suyunun çıktığına emin olun. Hazırladığınız bu suyu sabahları aç karnına bir çarbadağı olacak şekilde için.Bunlara dikkat! Zayıflamak için patates suyu içtiğiniz bu evrede hayatınızdan karbonhidrat ve şekerli gıdaları yavaş yavaş çıkarmaya çalışın. Ağır yemeklerden ve rafine şekerden uzak durun. Bol bol sebze tüketmeye özen gösterin.

Diyetinize eklediğiniz patates suyu hızlı kilo vermenizi sağlarken aynı zamanda birçok sağlık problemine de çözüm oluyor.Patates suyunun faydaları:Cildinizde bulunan sivilceleri, siyah noktaları ve gözaltı morluklarını yok ederUçuk ve ağız yaralarını tedavi eder.Düzenli tüketildiğinde kanser hücrelerini öldürücü etkiye sahiptir.Egzama ve cilt lekelerini geçirir.
Kolesterolü düşürücü etkisi vardır.Kaynak:http://gonuldostlar.net/
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar