KEMOTERAPİDEN 10 BİN KAT DAHA GÜÇLÜ! Kistleri tümörleri öldürür! - Nefis Tarifler

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

6 Mart 2019 Çarşamba

KEMOTERAPİDEN 10 BİN KAT DAHA GÜÇLÜ! Kistleri tümörleri öldürür!

 
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
KEMOTERAPİDEN 10 BİN KAT DAHA GÜÇLÜ! Kistleri tümörleri öldürür!
LÜTFEN DİKKATE ALALIM VE PAYLAŞALIM
ÖNEMLİ BULDUĞUM İÇİN SİZİNLE PAYALAŞIYORUM DOSTLAR .!

KEMOTERAPİDEN 10 BİN KAT DAHA GÜÇLÜ! Kistleri tümörleri öldürür!

1970 yılından bu yana limonun kolon kanseri, prostat kanseri, göğüs kanseri, akciğer kanseri ve boğaz kanseri gibi oniki kanser tipinde hücreleri yok ettiği bilinmektedir.

Limon kanser hücrelerini ortadan kaldıran muhteşem meyvedir. Kemoterapiden 10.000 kat daha etkili olduğuna inanılıyor. Neden daha önce bunu öğrenmedik?

Bunun nedeni, bazı laboratuarların kendi kârlarıyla sonuçlanacak kimyasal ürünlerini geliştirmeyi amaçlamasıdır. Kanser mücadelesinde yardıma ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, bu bilgiyi paylaşmalısınız. Kemoterapi gibi yan etkileri bırakmaz ve lezzetlidir.

Kendi limonunuzu bahçenize de dikebilirsiniz. Bu sırlar bizden saklandığı için birçok kişi ölüyor (genellikle büyük kar elde ettikleri için).

Limon ağacı büyük değildir ve bahçenizde çok fazla yer kaplamaz bahçenize dikebilirsiniz. Limonları farklı şekillerde kullanabilirsiniz: yemek yiyebilir, sıkabilirsiniz veya suyu içebilirsiniz. Birçok yararı ve özelliği vardır ancak en önemlisi, kistler ve tümörler üzerinde etki bırakmasıdır.

Limon, tüm kanserlere karşı etkili bilinir. Ayrıca antimikrobiyal özelliklere sahiptir ve bağırsaktaki parazitler, bakteriyel enfeksiyonlar ve mantarlara karşı yararlıdır; artmış kan basıncını ve sinir bozukluklarını kontrol eder ve anti-depresan olarak çalışır.

Kemoterapi sağlıklı sağlıksız tüm hücreleri öldürür. Limon kanser hücrelerini öldürür ve sağlıklı olanları zarar görmeden bırakır, bu da onu kemoterapiden ayırır!

ANTİ KANSER TEDAVİSİ İÇİN LİMON

Malzemeler

Yarım limon
1 bardak ılık su

Tarif: Çok basit her sabah aç karna bu ikili karıştırılıp içilecek. Kanser olmayı beklemeyin! Bu tarif vücudunuzu alkalize edecek sizi kanserden koruyacak. Şimdiden kendinize iyi bakın. Hemen yarın sabah(sahur :)) kalkınca içmeye başlayın! Tüm insanlığa ulaşması için her okuyan paylaşsın!
Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın!
Sağlıklı mutlu günler dileriz.Kaynak:http://gonuldostlar.net/
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar