Hemoroid Kabızlık Yüksek Kolesterol Kansızlık, As-tım Bronşite Birebir İşte Tarifi- Şifa kaynağı - Nefis Tarifler

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

6 Mart 2019 Çarşamba

Hemoroid Kabızlık Yüksek Kolesterol Kansızlık, As-tım Bronşite Birebir İşte Tarifi- Şifa kaynağı

 
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hemoroid Kabızlık Yüksek Kolesterol Kansızlık, As-tım Bronşite Birebir İşte Tarifi-
Şifa kaynağı
İncir ve zeytinyağı için muhteşem ikilidir diyebiliriz. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgesinde çok kullanılan doğal bir ilaçtır ve insanlar bu ikilinin doğal tedavi edici gücünün farkındadırlar. Bu kolay ve pratik yöntemi birçok hastalığın tedavisinde kullanabilirsiniz.
İşte kullanabileceğiniz o hastalıklar …
Mide rahatsızlıkları -Hemoroid -Kabızlık -Yüksel kolestrol -Astım/Bronşit -Kansızlık -Kısırlık
Yararları: 1. İncir en zengin kalsiyum kaynaklarından biridir, eğer laktoz alerjiniz varsa sizin için mükemmel bir seçimdir.
2. İncirdeki lif sindirimi hızlandırır.
3. İncirdeki potasyum kan basıncını düzenler. Omega 3 ve omega 6 yağ asitleri kan basıncını düzenler ve kalp sağlığını en iyi seviyede tutar.

4. Kuru incir fenol antioksidan içeriği ile kuru meyvelerin en hasıdır. Bilim insanları günde 2 orta boy incir yemenin vücuttaki antioksidan kalkanını güçlendirdiğini ortaya çıkarmıştır.
5. İncir böbrek taşı tedavisine yardımcı olur. 6 tane inciri kaynatın ve bir ay boyunca bu karışımı için.
6. İncir yaprakları insülin derecesini düşürdüğü için şeker hastalığına da iyi gelir. 7. Triptofan iyi uyumaya yardımcı olur, uykusuzluk ve diğer uyku sorunlarının tedavisinde kullanılır.
8. İncirdeki C vitamini cildi parlatır ve pürüzsüz yapar. İçerdiği antioksidanlar da cilt yapısını güçlendirir.
9. İncirdeki B6 vitamini sabah bulantılarını geçirir.Kuru incir ve zeytinyağı tarifi Malzemeler: **40 kuru incir **Zeytinyağı veya avokado yağı Hazırlanışı: İncirleri büyük bir kavanoza koyun ve üzerine zeytinyağını dökün.
Tüm incirlerin zeytinyağına bulandığından emin olun. Kavanozun kapağını kapatın ve incirlerin zeytinyağını tam olarak emmesi için 40 gün bekletin. En iyi sonucu almak için öğünlerden önce 1 incir yiyin.Kaynak:http://gonuldostlar.net/
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar