Kalp ve Damarları İyileştiren Mükemmel Rus Kürü - Nefis Tarifler

Column Left

6 Mart 2019 Çarşamba

Kalp ve Damarları İyileştiren Mükemmel Rus Kürü

 
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Kalp ve Damarları İyileştiren Mükemmel Rus Kürü
LİMON SUYU İLE SARIMSAK KARIŞIMINI YILDA 1 DEFA MUTLAKA UYGULAYIN
Özellikle Rus hekimlerin önerdiği kalp ve damar hastalıkları için keşfedilmiş bu kür mükemmel sonuçlar veriyor. Bitkilerle doğal tedavi alanına çok değer veren Rus doktorlar, bu formülü senelerdir kullanıyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ettiklerini belirtiyorlar. Limon suyu sarımsak kürü, damar sertlikleri, damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ile tansiyon gibi hastalıkları kalıcı olarak iyileştirebiliyor.
Biz de bu mükemmel limon suyu sarımsak kürünü siz değerli okurlarımız için paylaşıyoruz.Limon Suyu Sarımsak Kürü Malzemeleri;
– 2 litre limon suyu (içerisine hiç su eklemeyiniz)


– 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak (Eğer organik ve doğal sarımsak kullanırsanız daha etkili sonuç alırsınız).
– Ağzı sağlam bir şekilde kapanabilen koyu renkli kavanoz (2 litrelik pet şişe de kullanabilirsiniz ancak cam kavanozların daha sağlıklı olduğunu hatırlatmak isterim)
Limon Suyu Sarımsak Kürü Yapılışı; 2 Litre limon suyunu hazırlamış olduğunuz kavanozun içerisine koyalım. 40 diş orta boy soyulmuş sarımsağı yıkamadan ezerek limon suyunun içine ilave edelim. Kavanozun kapağını sağlam bir şekilde kapatalım. 25 gün boyunca ılık (oda sıcaklığı) bir yerde tutalım ve her gün 2 – 3 defa çalkalayalım.Ortalama 25 günün ardından sarımsakların limon suyunun içerisinde eridiğini görmeniz gerekiyor
Limon Suyu Sarımsak Kürünün Uygulanışı; 25 gün sonra hazır duruma gelen karışımdan her sabah kahvaltıdan 30 dakika kadar önce yarım çay bardağı için. Bunu hergün düzenli şekilde ve imkanınız varsa aynı saatte uygulayın. Bu karışımın içerisine kesinlikle başka bir madde atılmaması gerekiyor . (Örneğin tuz, şeker, tatlandırıcılar, vb.) % 100 Kanıtlanmış Bilinen
Sarımsak Limon Kürünün Faydaları (Maddeler Halinde)
1- Tüm romatizmal iltihabi engeller, her çeşit romatizmal ağrıları geçirir, kireçlenmeyi engeller, eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlar ve her çeşit ağrıyı keser.
2- Kolesterol ve lipidi düşürür, zararlı yağların yakılmasını sağlar, zayıflatır, vücuttaki şeker oranını dengeler, pankreasin yenilemesini sağlar.
3- Vücudun bağışıklık sisteminin sağlığı açısından çok etkilidir ve her türlü alerjiyi, bilhassa da damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden önler. Ayrıca kansere karşı korur.
4- Helycobeacter pylori isimli ülser mikrobunu yok ederek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin tedavisini sağlar.
5- Bütün damar iltihaplarını tedavi eder, tıkanan damarları açar, damar sertliklerini ve hipertansiyonu engeller.
6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniler, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri – refleks hızını artırır, felç ve inme riskini azaltır.
7- Böbrek ve safra taşlarını eritir, idrar söktürür, vücuttaki şişkinliği giderir ve dokularda ödem oluşmasını önler... Sağlıklı günler.Kaynak:http://gonuldostlar.net/
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments