Sinsi Insan Tıpının On Özellıgı - Nefis Tarifler

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

17 Ocak 2017 Salı

Sinsi Insan Tıpının On Özellıgı

 
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sinsi Insan Tıpının On Özellıgı
Böyle sinsi insanlar var mı cgevrenizde?
1. Tanımadıkları/yeni tanıstıkları insanlara önce guler yuzlu ve son derece sıcakkanlı kıbar yaklasırlar. hemen dostluk kurabilirler, genel ahlak ve toplumsal normları hatmetmıslerdır, nerede nasıl davranacaklarını iyi bilirler.
2. Zor sinirlenirler, yuzlerinde her zaman sacma bir sırıtıs mevcuttur, bunu sılah olarak kullanmayi ıyı bılırler.
3. Dını sıyası konulara gırmezler, gırseler de renklerını bellı etmezler, nabza gore serbet verırler, bunun adına da “polıtık olmak” derler.
4. İnsanların zayıf yonlerını ogrenir, bunu koz olarak kullanırlar ve manipule ederler. kendi zayıflıklarını ise asla belli etmezler. sızı konustururlar, ozel hayatınızı dıdıkleyebılırler. ama kendılerı bu konuda ser verır, sır vermezler. ona guvenmenizi saglarlar, ama sıze asla güvenmezler .
5. Size sözde cesitli iyilikler yaparak, kendinizi ona borclu hissetmenizi saglarlar.
6. Yuz verirseniz hayatınıza mudahale etme cesaretini bile gosterirler. Sizi elestirir ve akıl vermeye calısırlar, toplumsal kuralları ogretmeye calısırlar. bunu size iyilik yapıyormus gıbı gostermeye calısır. cıkarcı oldukları kadar kibirli de olurlar genellikle.
7. Samimiyetsizdirler. aslında sizi sevmiyorlardır, ama seviyormus gibi gorunurler; eger bu konuda biraz tecrubeliyseniz bu davranısları ve yapmacık guler yuzleri kendini belli eder.
8. Eger onun istedigi bir seyi yapmazsanız, sizi iyilik bilmezlikle, kötü olmakla suclar ve kendinizi suclu hissetmenizi saglarlar.
9.Kendisi temelde iyilik bilmez bir insan oldugundan etrafındaki herkesi zaten öyle algılamaktadır. Kendinden başka kimseye güvenmezler aynı zamanda nankordurler.
10.Asıl nıyetını asla bellı etmeyen, derdı-gucu yalnızca isini yaptırmak olan, ısını yaptırdıktan sonra bir daha arayıp sormayan, siz onun menfaatine hizmet ettıgınız surece sahte sevgi gosterileri yapan veya sızı umursuyormus gibi gorunenlerdir.
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar